Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ВхідВхід  

Частка

Почему люди завидуют друг другу

Донизу 
АвторПовідомлення
Natali
Admin
Admin
Natali

Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 29

Почему люди завидуют друг другу Empty
СтворюватиТема: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeСб Черв 14, 2008 12:19 pm

Я думаю каждый из нас когда нибудь завидовал. Как считаете зависть - плохое или хорошее чувство?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest

Кількість повідомлень : 213
Вік : 36

СтворюватиТема: Re: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeНд Черв 29, 2008 11:07 am

Бо зависть такаж хвороба як і фобія Яхху
На початок Донизу
HermiT
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 47
Дата реєстрації : 04.11.2008

СтворюватиТема: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeПт Лист 07, 2008 12:10 am

погане, сам знаю, але все одно часто виникає :(
На початок Донизу
elza
Приписаний
Приписаний
elza

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 03.11.2008
Вік : 25

СтворюватиТема: Re: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeСб Лист 08, 2008 6:31 pm

я б поділила заздрість на два типи:
- Перший, це коли людина заздрить, і щоб добитися предмета зздрощів (наприклад машини як у сусіда) починає працювати, старатися. Це хороший вид заздрощів, він просто дає стимул.
- Дргий, це коли людина заздрить, і нічого не робить, просто сидить на дивані і думає що сусід зараза бо в нього є машина, а в тебе ні. Це поганий вид, він просто руйнує людей і ламає їм життя.
На початок Донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest

Кількість повідомлень : 213
Вік : 36

СтворюватиТема: Re: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeСб Лист 08, 2008 6:47 pm

Заздрысть це погана чатина усвыдомлення того що в тебе э менше ныж у сусыда :lol:
На початок Донизу
Seymur
Житель
Житель
Seymur

Кількість повідомлень : 81
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 37

СтворюватиТема: Re: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitimeВт Вер 11, 2018 6:35 pm

Зависть конечно плохое чувство, даже в заповедях что-то на эту тему есть. Есть какие-то моменты когда мне все равно кто там что купил, или у кого какая зарплата. Но признаюсь честно, знакомые купили себе домик в городке qdro terraced house, а там такое место, а эти домики словно с картинок иностранного журналаСердечка , я наверное слукавлю если скажу что не позавидовала Стеснение. Понимаю что это плохо, но мне так хочется хоть половинку такого домика.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Почему люди завидуют друг другу   Почему люди завидуют друг другу I_icon_minitime

На початок Донизу

Почему люди завидуют друг другу
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: