Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ВхідВхід  

Частка

Как вы относитесь к интернет знакомствам?

Донизу 
АвторПовідомлення
Natali
Admin
Admin
Natali

Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 29

Как вы относитесь к интернет знакомствам? Empty
СтворюватиТема: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeНд Лют 17, 2008 12:58 pm

Мой вопрос собственно сформулирован в названии темы.Ну так как?Серьезно или просто так,пошалить?и может ли из этого знакомства вырасти реальная пара?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА

Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 25

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeПт Черв 06, 2008 10:31 pm

Я люблю знайомитися по інтернету, ставлюся до цьго так само як і до реального знайомства. Я вважаю, що з такого знайомства може вирости реальна пара ❤
На початок Донизу
hikeds
Moderator
Moderator
hikeds

Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 31

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeСб Черв 07, 2008 10:01 am

Natali пише:
Мой вопрос собственно сформулирован в названии темы.Ну так как?Серьезно или просто так,пошалить?и может ли из этого знакомства вырасти реальная пара?
мені особисто - посто по приколу: помітили один одного в якомусь чаті або форумі, поспілкувалися, обмінялися аськами/телефонами... а потім виявляється що ця дівчина живе на іншому кінці України або взагалі в росії, і звати її роман Как вы относитесь к интернет знакомствам? Swoon2

Або просто люди спылкувалися по інету більше року - зустрілися, і відразу розійшлися. Спілкування по сітці всеж таки сильно відрізняється від "живих" стосунків.

І так можна описати більшість віртуальних знайомств... але бувають і вийнятки (на щастя ;) ) інакше булоб просто нецікаво
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://forum.vynogradiv.com.ua/
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest

Кількість повідомлень : 213
Вік : 36

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeСб Черв 07, 2008 12:34 pm

Я згідний з тим що стаєтся по різному в неті, та в мене знакомий познайомився з дівчиною з США з часом вона приїхала сюди вони одружилдися і уїхали. Отже відносини по інтернету декого дуже зближують!
На початок Донизу
Blond Girl
Тутешній
Тутешній
Blond Girl

Кількість повідомлень : 21
Дата реєстрації : 12.06.2008
Вік : 30

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeЧт Черв 12, 2008 9:16 pm

як для кого. Я ще ні з ким реально так не зустрілась, з ким спілкувалась в інеті. Але думаю, ВСЕ ПОПЕРЕДУ :lol:
На початок Донизу
Natali
Admin
Admin
Natali

Кількість повідомлень : 424
Вік : 29

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeЧт Черв 12, 2008 9:22 pm

Blond Girl написала:
Цитата :
як для кого. Я ще ні з ким реально так не зустрілась, з ким спілкувалась в інеті. Але думаю, ВСЕ ПОПЕРЕДУ
А чому власне так?Не було бажання з кимось зустрітися?
На початок Донизу
HermiT
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 47
Дата реєстрації : 04.11.2008

СтворюватиТема: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeПт Лист 07, 2008 12:13 am

лажа....
На початок Донизу
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА

Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeПт Лист 07, 2008 6:02 pm

Ну може не лажа, як сказав HermiT, але від тоді як я написала своє попереднє повідомлення думка дещо змінилася.
Інтернет знайомства ну не знаю, коли ти спілкуєщся з людиною наприклад в асі то вона часто здається зовсім іншою ніж є в реальному житті.
На початок Донизу
elza
Приписаний
Приписаний
elza

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 03.11.2008

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeСб Лист 08, 2008 6:09 pm

ну... інтернет знайомства звучить недовірлив, но моєї сестри подруга по інету з хлопцем познайомилась, так одружилися в серпні і живуть тепер в мирі і злагоді...
На початок Донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest

Кількість повідомлень : 213
Вік : 36

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeСб Лист 08, 2008 6:14 pm

По нету є багато знайомст впливаючих на наше життя
На початок Донизу
HermiT
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 47
Дата реєстрації : 04.11.2008

СтворюватиТема: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeВт Лист 11, 2008 12:07 am

ну по інтернету ше побалакати то можна... але мало шо так можна дізнатись про людину.... то не то
На початок Донизу
Vladislav1978
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 23.08.2017
Вік : 40

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeВт Жовт 03, 2017 11:25 am

Знакомился часто по интернету. Встречался и нормальные люди приходили. Правда, давно уже все было. Лет 6 назад.
На початок Донизу
Турист

Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 09.08.2018

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeЧт Серп 09, 2018 4:45 pm

Нормально отношусь. Познакомилась - вышла замуж Ха-ха
На початок Донизу
Лука
Тутешній
Тутешній
Лука

Кількість повідомлень : 24
Дата реєстрації : 24.07.2018

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitimeНд Серп 12, 2018 4:04 pm

Мы с женой тоже так познакомились
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Как вы относитесь к интернет знакомствам?   Как вы относитесь к интернет знакомствам? I_icon_minitime

На початок Донизу

Как вы относитесь к интернет знакомствам?
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: