Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ВхідВхід  

Частка

Косметика якого виробника краще???

Донизу 
АвторПовідомлення
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА

Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 25

Косметика якого виробника краще??? Empty
СтворюватиТема: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПн Черв 23, 2008 11:49 am

Зарас є багато фірм, що виробляють косметику, наприклад Mary Kay, Amway, Evon, Orifleim, Faberlic і т.д
Якої фірми косметика, на вашу думку, краща?? Яка доступніша??
Я користувалася продукцією фірм Mary Kay і Avon. Якоїсь різниці між ними я не замітила, але чула від інших, що продукція Mary Kay викликає залежність в шкіри. Що думаєте про це ви?? Зарас я користуюся тільки продукцією Avоn тому, що вона доступна за ціною і не є найгіршою серед інших
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Natali
Admin
Admin
Natali

Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 29

СтворюватиТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПн Черв 23, 2008 12:21 pm

Я користуюсь косметикою різних фірм,якоїсь різниці між ними не бачу.Стараюся не купувати дешевої косметики.А щодо привикання-ну,не знаю,якщо всього в міру і не щоденно,то я думаю,що проблем не буде. Коготки
На початок Донизу
Anuka
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 10.11.2015

СтворюватиТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeЧт Лист 19, 2015 8:22 pm

я люблю Лореаль!
На початок Донизу
tulodana
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeЧт Лист 09, 2017 7:12 pm

С недавних пор пользуюсь косметикой фирмы NL. Очень нравится)
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitime

На початок Донизу

Косметика якого виробника краще???
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: